Kanepede uyurken araba çarptı

Kaza, dün saat 16.30 sıralarında Yüreğir ilçesindeki Dadaloğlu Mahallesi Şehit Jandarma Er Mustafa Göksal Caddesi’nde meydana geldi. Süratli olduğu öne sürülen şoförün denetimini kaybettiği 01 YF 184 plakalı araba, diş doktoru muayenehanesi ve kanepe tamiratı yapan iş yerinin bulunduğu kaldırıma çıktı. Araba, fırıncı Cengiz Adlı’nın yorgun ve hasta olduğu için üzerinde uyuduğu kanepeye çarptı. İsimli, son anda kazadan yara almadan kurtulurken, şoförü ise kaçtı.

“ÖLÜM SON ANDA TEĞET GEÇTİ”

Sürücü hakkında şikayette bulunduğunu söyleyen Cengiz İsimli, “O gün ben biraz rahatsızdım. Biraz dinlenmek için yan esnafın kaldırımdaki kanepesinde uyuyakaldım. Bir anda otomobil çarptı. Çok şükür bana bir şey olmadı, son anda kurtuldum. Kalktıktan çabucak sonra ister istemez bir şok yaşadım. Uyuduğum için arabanın geldiğini görmedim lakin olayın akabinde kazanın imajını izleyince çok şaşırdım. Allah yüzümüze baktı, beni çocuğuma bağışladı. Vefat son anda teğet geçti. Kaza nedeniyle kanepe kırıldı, iş yerinin ise camı ziyan gördü” dedi.

Öte yandan, iş yerinin güvenlik kamerasına yansıyan kazanın akabinde polis, kaçan şoför hakkında çalışma başlattı. (DHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir