İYİ Partili Suat Sarı, İBB Başkan aday adayı olduğunu açıkladı

İYİ Partili İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclis Üyesi Suat Sarı, toplumsal medya hesabından yaptığı yazılı açıklama ile İBB Lider aday adayı olduğunu duyurdu.

“YOLA ÇIKIYORUM”

Sarı, paylaşımında şu sözleri kullandı:

* “Değerli İstanbullular, Genç yaşta ‘Yönetici Bürokrat’ olarak vazife yaptığım İBB’de edindiğim tecrübem, ‘Trafik ve Ulaşım’ alanındaki 35 yıllık birikimim ve ‘İBB Meclis Üyeliği’ deneyimimle; İstanbul’un problemlerini çözmek üzere GÜZEL Parti İBB Lider Aday Adayı olarak yola çıkıyorum.

“LİYAKATİN İKTİDAR OLMASI YETERLİ”

* Kentimizin kronik sıkıntılarına dair; uzman eliyle farklı tahlil metodları uygulanmadığı sürece, İstanbullu hemşehrilerimizin şikayetleri dinmeyecektir. Artık liyakatın siyasetten ve milletten takdir göreceği bir periyoda girilmesi gerektiği açıktır.

* Bu tez ile; İstanbul’un sıkıntılarına kalıcı ve sürdürülebilir tahliller geliştirilmek üzere şehircilik alanında uzman, geniş bir teknokrat takım ile çalışmalarımıza başladık. İstanbul’umuzun daha yaşanabilir, daha konforlu, daha adil, daha yeşil ve daha inançlı hale gelmesi imkansız değildir. Bütün bunlar için; liyakatın iktidar olması kafidir.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir