Öğretmenler Günü mesajları: En güzel, anlamlı ve duygusal sözler…

Dünyanın en kutsal mesleğini yapan, geleceğimizi şekillendiren, bilgi ve birikimlerini bizlerle paylaşan, emeklerinden ötürü minnettar olduğumuz öğretmenler için yurdun dört bir yanında, okullarda Öğretmenler Günü kutlanacak. Bu özel günde, öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutlamak isteyenler “Öğretmenler Günü mesajları” araştırıyor.

EN MANALI ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJLARI

“Bir öğretmenin yalnızca bilgi veren değil, tıpkı vakitte ilham kaynağı olduğunu biliyoruz. Bu özel günde size minnettarız. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!”

“Siz yalnızca ders anlatan bir öğretmen değil, tıpkı vakitte hayatımıza dokunan bir rehber ve dostsunuz. Uygun ki varsınız! Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!”

“Öğrencilerinizin hayatında bıraktığınız izleri asla unutmayacağız. Her biriniz bir kahramansınız. Öğretmenler Gününüzü kutlar, sevgi ve hürmetlerimi sunarım.”

“Siz öğretmen olarak yalnızca kitapları değil, tıpkı vakitte yarının başkanlarını yetiştiriyorsunuz. Bu kıymetli vazifenizde muvaffakiyetlerinizin devamını dilerim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!”

“Öğrencilerinizin hayatına dokunmanız, onlara pahalı bilgiler katmanız nitekim büyük bir yetenek. Güzel ki varsınız, Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!”

“Sizler, yalnızca ders anlatan değil, birebir vakitte yollarını aydınlatan ışık üzeresiniz. Her biriniz, bu özel günde kutlanmayı ziyadesiyle hak ediyorsunuz. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!”

“Sevgili öğretmenim, sizin rehberliğinizde öğrenmek hiçbir vakit sıkıcı olmadı. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun! Siz en iyisisiniz!”

“Sevgili öğretmenim, bilginizle, sabrınızla ve ilginizle bize yol gösterdiniz. Her vakit yanımızda olduğunuz için teşekkür ederiz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”

“Öğretmenler, bir toplumun geleceğidir. Sizler, bilginizle, birikiminizle ve emeğinizle geleceğimizi şekillendiriyorsunuz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”

“Doğruya, hoşluğa, odur yolu gösteren odur daima geleceğe itimatla gülümseyen. Siz bizim en kıymetli öğretmenimizsiniz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”

“Cahilliğin düşmanı, bilginin ve aydınlığın öncüsü öğretmenlerimiz, sizleri sevgiyle selamlıyoruz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”

“Öğretmenlerimiz, sizler bizim ikinci anne ve babalarımızsınız. Bize hayata dair her şeyi öğrettiniz. Her vakit yanımızda olduğunuz için teşekkür ederiz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”

ÖĞRETMENLER GÜNÜ SÖZLERİ

Sevgili öğretmenim,

Öğretmenler Günü’nüzü kutlar, sevgi ve hürmetlerimi sunarım.

Siz, bilginin ve aydınlığın öncüsünüz. Sizler, geleceğimizi şekillendiriyorsunuz.

Çocuklarımızı yetiştirirken gösterdiğiniz özverili ve sabırlı çalışmalarınız için teşekkür ederiz.

Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

**

Sevgili öğretmenim,

Doğruya, hoşluğa, odur yolu gösteren odur daima geleceğe itimatla gülümseyen. Siz bizim en kıymetli öğretmenimizsiniz.

Bize öğrettiğiniz her şey için teşekkür ederiz. Siz olmasaydınız, bugün bu halde olmazdık.

Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

**

Cahilliğin düşmanı, bilginin ve aydınlığın öncüsü öğretmenlerimiz, sizleri sevgiyle selamlıyoruz.

Siz, bizlerin aydınlık geleceğimizi inşa eden mimarsınız.

Sizlere her vakit minnettar olacağız.

Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

**

Sevgili öğretmenim,

Siz bizim ikinci anne ve babalarımızsınız. Bize hayata dair her şeyi öğrettiniz. Her vakit yanımızda olduğunuz için teşekkür ederiz.

Siz olmasaydınız, bugün bu halde olmazdık.

Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir