Patrick Kluivert: 1 puan aldığımız için üzgünüz

Yukatel Adana Demirspor’un Teknik Yöneticisi Patrick Kluivert, Kayserispor ile oynadıkları maçta berabere kalmalarından ötürü hayal kırıklığı yaşadıklarını lisana getirdi.

Kluivert, maç hakkındaki değerlendirmelerini şu sözlerle ifade etti:

“İlk 15 dakika Kayserispor’un bizden daha uygun oynadığını söyleyebiliriz. Daha sonrasında maça geri döndük. Eksiklerden ötürü farklı bir takım ile çıktık. Onların da ne kadar yeterli olduklarını da biliyoruz. Kayserispor’a karşı farklı bir halde oynamaya çalıştık. Maçın geneline baktığınız vakit da 1 puan aldığımız için üzgünüz. Yeterli oynadığımız bir maçtı. Birinci yarıyı önde kapatmamıza karşın sonrasında çok güzel konumlar yakalasak ve baskı yapsak da rakibin taraftar dayanağını alıp sonuna kadar gayret etmesi 1-1’i getirdi. Maalesef alandan 1 puan ile ayrılmak zorunda kaldık.”

Kluivert, grubun maçta üç puan hedeflediğini fakat eksikler ve rakibin direnci nedeniyle bu gayeye ulaşamadıklarını belirtti.

Kayserispor’un birinci dakikalarda üstün oyun sergilediğini kabul eden Kluivert, grubunun maça sonradan adapte olduğunu ve âlâ bir performans sergilediğini vurguladı. Lakin maçın sonucundan ötürü duyduğu üzüntüyü de lisana getirdi. (AA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir