Mamak’taki cinayetin perde arkası: Ayrılmak isteyen erkek arkadaşını katletti

Ankara’nın Mamak ilçesinde ilgi yaşadığı Sevinç Beydoğan (28) tarafından tabanca ile vurularak öldürülen Hasan Doğan’ın (42) cenazesi, ailesine teslim edildi. Beydoğan’ın, Hasan Doğan’ı alakayı bitirmek isteyince öldürdüğü öne sürüldü.

7 EL ATEŞ ETTİ

Olay, dün saat 22.00 sıralarında Fahri Korutürk Mahallesi 921’inci Sokak’ta meydana geldi. Sevinç Beydoğan, konutuna gitmek için arabasından inen Hasan Doğan’a tabanca ile 7 el ateş etti. Hasan Doğan, olay yerinde hayatını kaybetti.

İKAMETİNİ DEĞİŞTİRMİŞ

Neşe Beydoğan ise polis takımlarınca gözaltına alındı. Evli ve 3 çocuk babası Hasan Doğan’ın, daha evvel komşusu olan evli ve 2 çocuk annesi Sevinç Beydoğan ile münasebet yaşadığı, bunun açığa çıkması üzerine Beydoğan ile ailesinin ikamet değiştirdiği öğrenildi. Beydoğan’ın, Hasan Doğan’ı alakayı bitirmek istemesi üzerine öldürdüğü ileri sürüldü.

Hasan Doğan

Neşe Beydoğan’ın emniyetteki sorgusu sürerken, Hasan Doğan’ın cenazesi isimli tıp kurumundaki süreçleri sonrası ailesine teslim edildi. Cenaze, bugün Mamak ilçesi Ortaköy Mahallesi’nde toprağa verilecek.

Hasan Doğan’ın komşusu İsmet Kaya (69) silah sesini duyunca dışarı çıktığını belirterek, “Vurulan kişi karşı binamızda komşumuzdu. Daha evvel ortalarında bir ilgi olduğunu duyduk. Vuran bayan bizim binada oturuyordu, ortalarındaki alakanın duyulmasının akabinde meskeni de satıp, buradan taşındılar” dedi. Soruşturma sürüyor. (DHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir