“Evde Tek Başına”nın ünlü oyuncusu Macaulay Culkin Hollywood yıldızını aldı

Ünlü oyuncu Macaulay Culkin, cuma günü Hollywood Şöhretler Kaldırımı yıldız merasiminde “Evde Tek Başına” sinemalarında annesini canlandıran Catherine O’Hara ile buluştu. “Çocuk yıldız” olarak Culkin yıllar sonra meşhur bulvardaki yıldızına kavuştu.

43 yaşındaki Culkin, 1990’daki ikonik sinemayla başlayan ve 1992’de devam sineması çekilen “Evde Tek Başına” serisinde başrol Kevin’i, O’Hara (69) ile annesi Kate’i canlandırıyordu.

Catherine O’Hara, Macaulay Culkin…

O’Hara, birinci buluşmalarının üzerinden 33 yıl geçtikten sonra oyuncu hakkında samimi bir konuşma yaparken Culkin’in yüzüne şefkatle dokundu. Culkin’in performansının “mükemmel” olduğunu belirten aktris, “Gerçekten çok çalıştığını biliyorum lakin oyunculuğu dünyadaki en doğal şeymiş üzere gösterdin.” diye ekledi.

Hollywood Şöhretler Kaldırımı’nın imalcisi Ana Martinez de, resmi basın açıklamasında yıldızın “on yıllardır pop kültürde temel bir öğe olduğunu” tabir etti.

Culkin, “Evde Tek Başına” serisinde başrolde yer aldı ve mesleği boyunca My Girl (1991) ve “American Horror Story: Double Feature” (2021) üzere öteki projelerde de rol aldı.

Törende Culkin’e, partneri Brenda Song ve çocukları Dakota ve Carson da katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir